Jdi na obsah Jdi na menu

Proudnice 2021

23. 9. 2021

Již po devatenácté se sjela družstva mužů a žen v sobotu 11.9.2021 na hřiště do Močovic, aby se utkala o Proudnici. Devatenáctý ročník byl zároveň nominační soutěží o postup na soutěž O pohár starosty Krajského sdružení hasičů Středočeského kraje. V obou kategoriích postupují dvě družstva.

Jako první se ze startovní čáry na základnu rozběhlo družstvo mužů z Močovic. První pokus se povedlo dokončit v čase 36,37.  Druhý pokus byl o trochu rychlejší, ale čas 33,69 stačil v celkovém pořadí na 4 místo.

Domácí družstvo běželo v této sestavě: Novák, Moravec, Vlach, Farkač, Vlček, Kratochvíl a Staněk (Richard).

V kategorii žen se také jako první na startu představilo družstvo domácího SDH. Hned v prvním rozběhu zastavil čas na hodnotě 31,01.

Byl to nejlepší čas našich holek v celé historii této soutěže (na nástřikové terče).  Druhé kolo zahajovalo toto družstvo na průběžném třetím místě. A náš nejlepší čas se podařilo posunout na hodnotu 27,35. To holky posunulo do průběžného vedení. Jelikož se nikomu v druhém kole nepodařilo zaběhnout rychleji, stačil tento čas na celkové vítězství. První místo znamená i postup na krajský pohár. Ten se poběží 28.9 v Cítově.  Holky běžely v této sestavě:

Čochnářová Iveta, Moravcová Simona, Moravcová Veronika, Protivová, Vítovská, Danešová a Kubátová.