Jdi na obsah Jdi na menu
 


VVH SDH Močovice 2012

8. 12. 2012

 

VVH SDH Močovice

 

V sobotu 1.12.2012 jsme se sešli na letošní výroční valné hromadě našeho sboru. Hlavním programem celé schůze bylo zhodnocení práce v uplynulém roce a vytvoření plánu práce na rok 2013. Poté došlo k předání ocenění některým členů při příležitosti 125 let od založení našeho sboru. Ocenění bylo předáno následovně:

 

Medaile Za věrnost 10 let:

Tomáš Cypra, Michal Plánočka, Lukáš Tesař,Patrik Richard, Josef Vlach, Jakub Valena, Zdeňka Kroupová, David Vacek,

Veronika Moravcová

 

Čestné uznání SDH:

Olga Málková, Markéta Musilová, Petr Nevole

 

Čestné uznání OSH:

 Josef Vlach, Lukáš Kroupa

 

Medaile Za příkladnou práci:

Davidu Vackovi

 

Medaile Za zásluhy:

Zdeňka Kroupová, Pavel Rychetský, Hana Rychetská, Tomáš Moravec

 

Po předání těchto ocenění jsme v diskusi probrali veškeré starosti a radosti, které se týkají hasiččiny. Do naší diskuse se zapojili i hosté, kterými byli starosta OSH Kutná Hora Jaroslav Dušek a starosta obce Močovice Ing. Milan Kos.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky VVH SDH Močovice 2012